Ślub Paula McCartney'a z żoną nr 3
29 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław
ślubosfera historie miłosne ślubne opowieści Ślub Paula McCartney'a z żoną nr 3

Ślub Paula McCartney'a z żoną nr 3

Nancy ShevellNancy Shevell, którą Paul McCartney poślubił 9 października 2011 r., to dziedziczka rodzinnej fortuny, zarządzająca kilkoma wielkimi firmami transportowymi w Ameryce.

 

 

Paul McCartney i Nancy Shevell spotykali się od czterech lat, choć on jest rozwiedziony od lat trzech. Poprzednią żoną McCartney'a była Heather Mills, brytyjska modelka. Pierwszą żoną McCartney'a była natomiast Linda Eastman – amerykańska rozwódka. Obecna żona McCartney'a także jest rozwódką. Straszny bałagan, w dodatku na pewno Macca – jak go zwą Brytyjczycy – za każdym razem przysięgał, że bierze ślub na zawsze. Czyżby tyle się naśpiewał o miłości, że przestał odpowiadać za to, co mówi?

Jak podała prasa trzeci ślub McCartney'a miał miejsce w londyńskim urzędzie stanu cywilnego dzień po tym, jak para – Paul i Nancy – brała udział w obchodach żydowskiego święta Jom Kippur, ze względu na wyznanie Nancy, gdyż pochodzi ona z nowojorskiej rodziny żydowskiej. McCartney z kolei wyznaje raczej buddyzm, walczy o prawa zwierząt, doradza Dalajlamie, by nie jadł mięsa (ale Dalajlama je bo – jak wyjaśnił – bo tak mu zalecili lekarze), angażuje się także w szerzenie tzw. „medytacji transcendentalnej”, która – jak ostrzegają księża – otwiera na opętanie demoniczne.


Rozentuzjazmowany McCartney


Jak przystało na śpiewaka, Paul McCartney urozmaicił zaślubiny śpiewem – odśpiewał balladę o miłości skomponowaną specjalnie dla Nancy. Podobno wzruszył się przy tym do łez. W ogóle był bardzo rozentuzjazmowany – prasie wyznał, że zaraz po ślubie czuł się „absolutnie cudownie”, a zaraz potem – zwracając się do swej nowej żony – dodał, że sprawiła, że czuje się on „niesamowicie”. Podobnie powiedział do fanów zgromadzonych przed urzędem i czekających na niego z confetti - „czuję się niesamowicie, czuję się żonaty!”

Po urzędowym ślubie para wzięła udział w niewielkim przyjęciu weselnym, na które zaproszono m.in. kolegę McCartney'a z zespołu The Beatles, Ringo Starra oraz Ronniego Wooda z The Rolling Stones. Nawiązań muzycznych było zresztą więcej – np. data ślubu wybrana została z premedytacją – był to dzień urodzin Johna Lennona. 71 rocznica.


Panna młoda z klasą


Paul McCartney ma 69 lat, a Nancy Shevell jest znacznie młodsza – ma lat 51. Choć panna młoda nie wypowiadała się dla prasy, pozwalając swemu mężowi dzielić się swą wielką radością, także ona sprawiała wrażenie bardzo zadowolonej. Wyglądała ładnie. Ubrana była w białą sukienkę do kolan, z długim rękawem, niewielkim dekoltem, zapinaną z przodu na rząd guziczków obszytych materiałem, trochę w stylu lat 60., moda z tego czasu powraca ostatnio do łask. Sukienka, rzecz jasna, zaprojektowana została przez córkę McCartney'a ze związku z Lindą, Stellę McCartney, która jest projektantką mody. A z kolei druhną panny młodej była jego ośmioletnia córka ze związku z Heather, Beatrice.

Nancy Shevell w swej ślubnej stylizacji postawiła na prostotę, słusznie zakładając, że najlepiej wygląda kobieta, która nie odkrywa zbyt wiele ciała i umie dobrać akcesoria tak, by nie było ich zbyt wiele. Ciemne proste i długie włosy panny młodej były rozpuszczone, spięte jedynie z boku spinką. W ręku miała niewielką wiązankę z kolorowych róż i peonii, na sobie niewiele biżuterii. Ubrana zatem była w sposób iście arystokratyczny, także i ona dowiodła – jak inne panny młode opisane na stronach Ślubosfery – że arystokratki wyróżnia ubiór elegancki, skromny i bezpretensjonalny.

ślubne opowieści - spis treści:

  • 1
  • 2
  • 3

Cicho sza! Jennifer Aniston wyszła za mąż

Cicho sza! Jennifer Aniston wyszła za mąż

O ślubie Jennifer Aniston jest głośno, choć poza tym, że był, nikt nic o nim nie wie – ale to, co wiemy, jest znacznie ciekawsze szczególnie dla zwykłej panny młodej.  

Beatrycze Boromeusz i jej ślub z Piotrem, księciem Monako

Beatrycze Boromeusz i jej ślub z Piotrem, księciem Monako

Beatrycze, krewna słynnego świętego, Karola Boromeusza, wzięła ślub z wnukiem słynnej Grace Kelly, księciem Monako, Piotrem Casiraghim – a nawet dwa śluby. Ten drugi bardzo piękny i bardzo niespodziewany.  

Sofia po ślubie, czyli nowa szwedzka księżniczka

Sofia po ślubie, czyli nowa szwedzka księżniczka

Ślub Karola Filipa szwedzkiego z Sofią, byłą modelką, to wydarzenie na królewskim dworze. Sofia jest piękna – i wygląda na to, że jej uroda – oraz znane w całej Szwecji...

Halle Berry wyszła za mąż. Znów.

Halle Berry wyszła za mąż. Znów.

Amerykańska aktorka poślubiła aktora francuskiego, Oliviera Martineza – ślub był cichy, tajemniczy i francuski. A dla aktorki już trzeci...  

Jessica i Justin Timberlake

Jessica i Justin Timberlake

Amerykańscy aktorzy, celebryci, Jessica Biel i Justin Timberlake, po kilku latach randkowania, czasem burzliwego, 19 października 2012 r. złożyli przysięgę małżeńską.  

Natalie Portman urodziła dziecko i wyszła za mąż. W tej kolejności…

Natalie Portman urodziła dziecko i wyszła za mąż. W tej kolejności…

Natalie Portman poślubiła Benjamina Millepieda – ceremonia była religijna, żydowska, a suknia ślubna aktorki spełniała wymogi rabina – zakrywała ramiona, ręce i sięgała za kolano…  

Ślub i trzydniowe wesele Kate Moss

Ślub i trzydniowe wesele Kate Moss

Kate Moss wybrała swój parafialny skromny wiejski kościółek na miejsce złożenia przysięgi małżeńskiej. Za to jej wesele trwało trzy dni i kosztowało pół miliona funtów!  

Ślub Paula McCartney'a z żoną nr 3

Ślub Paula McCartney'a z żoną nr 3

Nancy Shevell, którą Paul McCartney poślubił 9 października 2011 r., to dziedziczka rodzinnej fortuny, zarządzająca kilkoma wielkimi firmami transportowymi w Ameryce.  

Zara wyszła za mąż

Zara wyszła za mąż

Zara Phillips, najstarsza wnuczka brytyjskiej królowej Elżbiety II, 13 w kolejce do tronu, wyszła za mąż. Był to drugi ślub na brytyjskim dworze królewskim w tym roku po ślubie księcia...

Anja Rubik – koronowana na żonę

Anja Rubik – koronowana na żonę

Nie została księżną ani królową, ale została koronowana na żonę – ślub modelki Anji Rubik i modela Saszy Knazevica miał miejsce w świątyni prawosławnej, a podczas ceremonii zaślubin w obrządku...

Grace Kelly: wielka miłość, królewski ślub, spełnione marzenia

Grace Kelly: wielka miłość, królewski ślub, spełnione marzenia

„To był ślub stulecia” - pisała światowa prasa w latach 50., „fascynuje nas bardziej niż kiedykolwiek” - pisze światowa prasa współcześnie o Grace Kelly, jej romansie z księciem Monaco, królewskim...

Charlene i książę Albert

Charlene i książę Albert

Jej Książęca Wysokość Księżna Monako Charlene Lynette Grimaldi wystąpiła na swym ślubie ubrana w piękną kreację od Armaniego, dłuuugi jedwabny welon, wymieniona z księciem Monako, Albertem II obrączka była od...

Książę i Kasia-Czekasia

Książę i Kasia-Czekasia

Książę Wiliam Windsor i Kate Middleton poznali się w roku 2001 na studiach – oboje uczyli się na Uniwersytecie św. Andrzeja (St Andrews University). Podobno panna Middleton w szczególny sposób...

Strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij.

Rozumiem.