Konkurs: wygraj książkę, dzięki której stworzysz szczęśliwe małżeństwo!
26 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Marcelina, Marzena
ślubosfera konkurs

Konkurs: wygraj książkę, dzięki której stworzysz szczęśliwe małżeństwo!

Konkurs: wygraj książkę, dzięki której stworzysz szczęśliwe małżeństwo!Małżeństwo – idea piękna, ale czy realna? Szczególnie, czy jeszcze realna dzisiaj?

 

 

Jeśli wierzyć zwierzeniom – udane małżeństwo, miłość na zawsze i szczęśliwa rodzina są najważniejszym marzeniem Polek – i zapewne wszystkich kobiet na całym świecie.

 

Jeśli natomiast sądzić po tematach filmów – nawet tych romantycznych – po tytułach prasowych czy po pozycjach, jakie stają się bestsellerami i są promowane są w księgarniach – udane małżeństwo jest mitem – projektem na lat najwyżej kilka, wysoce tymczasowym.

 

Jeśli jednak Ty sądzisz, że małżeństwo jest warte starań i nie zamierzasz dać się przekonać, że związek małżeński musi być niedobry – mamy świetną wiadomość: uważa tak bardzo wiele par na całym świecie. I to takich, którym udało się stworzyć małżeństwa naprawdę szczęśliwe.

 

I uważa tak autorka głośnej książki o dobrym małżeństwie „Klub szczęśliwych żon”, Fawn Weaver, której książka jest dowodem, że małżeństwo ma się dobrze także dzisiaj i nadal, nieustannie daje kobietom szczęście.

 

Weaver zwiedziła cały świat, rozmawiała ze szczęśliwymi kobietami zamężnymi, wdowami, narzeczonymi, a także z mężczyznami, zbierając ich ciekawe, niekiedy wręcz genialne porady, jak zbudować wspaniałe małżeństwo – efektem rozmów jest prawdziwy podręcznik dla wszystkich pragnących zbudować związek trwały i szczęśliwy.

 

Teraz Twoja kolej – czy dopiero przygotowujesz się do ślubu, jesteś w związku, a może niestety on się nie udał, ale ta porażka była nauką: powiedz, dlaczego uważasz, że warto wziąć ślub, dlaczego warto być w małżeństwie?

 

Uczestników, którzy do 15 września 2015 r. najciekawiej odpowiedzą na pytanie konkursowe „Dlaczego warto wziąć ślub?”, przesyłając odpowiedź na adres konkurs (at) slubosfera.pl, nagrodzimy książką Fawn Weaver, „Klub szczęśliwych żon” – do wygrania w konkursie są dwa egzemplarze książki.

 

Forma odpowiedzi może być zupełnie krótka - wystarczy kilka zdań - albo nieco dłuższa – można przysłać nawet odpowiedzi kilka – liczy się wartość treści: odpowiedź powinna stanowić zachętę dla tych, którzy ślubu unikają, lub którzy stracili może poczucie sensu trwania w małżeństwie.

 

Powodzenia!!!

 

Konkurs został już zakończony - kliknij, by poznać zwycięzców.

 

Regulamin konkursu „Podręcznik szczęśliwej żony” 

 

 

Strona używa plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij.

Rozumiem.