Wybór bukietu ślubnego często stanowi spore wyzwanie. Panny młode zastanawiają się, czy powinny wybrać skromne, czy bogate kompozycje kwiatowe. Trudną decyzją jest też wybór wielkości bukietu ślubnego. Aby ułatwić to zadanie, przyjrzeliśmy się jakie bukiety ślubne wybierały znane pary młode.

Czy znane panny młode wybierały sprawdzone rozwiązania, a może kierowały się obecnymi trendami? Zobacz jakie kwiaty najchętniej wybierały znane panny młode.

Piwonie

Piwonie to zdecydowanie jedne z częściej wybieranych kwiatów na śluby późną wiosną i latem. Są to kwiaty bardzo romantyczne. Symbolizują szczęście, bogactwo i wierność w związku. Dzięki temu, że piwonie mają duże kwiaty, pięknie wypełniają ślubne bukiety. Wyróżniają się też bardzo dużą paletą odcieni, dzięki czemu bez problemu dobierzemy właściwe kwiaty niezależnie od motywu ślubu. Na piwonie zdecydowały się między innymi: Joanna Krupa, czy mistrzyni olimpijska w jeździe figurowej – Maryl Davis.

Gipsówka i astry

Dużą popularnością cieszą się też białe bukiety, które stanowią swojego rodzaju ślubną klasykę. W tego typu bukietach pojawiają się delikatna gipsówka, czy małe astry, które sprawiają, że wiązanka wygląda bardzo lekko i kobieco. Przypominają ręcznie zbierane z łąki kwiaty. Na taki rodzaj bukietu ślubnego zdecydowały się Chiara Ferragni i Shanina Shaik.

Klasyczne róże

Róże uznawane są za jedne z bardziej eleganckich kwiatów. Tego typu bukiety pasują do każdego rodzaju stylizacji ślubnej. Trzeba też przyznać, że zawsze wyglądają przepięknie. To właśnie dlatego panny młode tak kochają bukiety z różami w roli głównej. Na taki rodzaj bukiety zdecydowała się Hilary Duff, Klaudia Szafrańska, czy Yulia Malitowska.

Eustoma

Bardzo dużą popularnością ostatnio cieszą się też eustomy, które są bardzo neutralne. Pasują tak naprawdę do każdego stylu. Co ważne ich delikatne płątki są tak naprawdę bardzo trwałe, dzięki czemu świetnie będą wyglądać przez cały dzień. Dostępne są też w wielu kolorach, dzięki czemu można idealnie dobrać je pod motyw wesela. Na eustomę zdecydowały się: Jenna Johnson oraz Rose Leslie.

Konwalie

Gwiazdy do swoich wiązanek ślubnych chętnie wybierają też konwalię, które są kwintesencją subtelności, a przy tym pięknie pachną. Taka wiązanka z pewnością doda pannie młodej dziewczęcego uroku i nie odciągnie uwagi od całej stylizacji. Na konwalie zdecydowała się na przykład księżna Kate, której wiązanka stanowiła połączenie konwalii, goździków, hiacyntów i gałązek mirtu. Na te delikatne kwiaty zdecydowała się też Karlie Kloss.

Które kwiaty podobają Wam się najbardziej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here