Jeśli w najbliższym czasie planujesz organizacje ślubu, z pewnością szukasz już sukni ślubnej i modnych dodatków, które najlepiej podkreślą Twoją figurę i urodę. Ilość motywów ślubnych jest wielka, dziś jednak skupimy się wyłącznie na blasku, który stanowi bardzo popularny trend ślubny glamour.

Błyszcząca suknia ślubna i dodatki z błyszczącymi drobinkami gwarantują piękny efekt.

Suknia ślubna w stylu glamour

Lśnienie i połysk to zdecydowany trend ślubny na ten rok. Jak osiągnąć taki efekt? Wystarczy zdecydować się na zakup sukni ślubnej, która będzie zawierać drobne, błyszczące elementy. Jeśli jednak zależy Ci na bardziej wyrazistym efekcie, możesz też postawić na kreacje wyszywaną cekinami lub kryształkami. Spotęgują one efekt odbijania światła. Co ważne tego typu stylizacja pięknie rozświetli twarz i nie będzie dominować.

Pelerynka w stylu glamour

Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup klasycznej sukni ślubnej, możesz postawić na element błysku w postaci pelerynki. Będzie to dodatek, który bardzo ładnie rozświetli stylizację. Pelerynka jest świetną alternatywą dla bolerek, które nie są już tak modne jak kiedyś. Dodatkowo pelerynka może pięknie kontrastować z gładką suknią ślubną, nadając jej szyku.

Buty w stylu glamour

Jeśli zdecydowałaś się na suknie lub pelerynkę w stylu glamour warto zachować konsekwencję i do całej stylizacji dobrać piękne błyszczące akcesoria. W tym sezonie zdecydowanie bardzo modne będą brokatowe buty, które będą błyszczeć na parkiecie. Będą też pięknie prezentować się na zdjęciach pamiątkowych.

W tym sezonie blasku nigdy za wiele!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here